Sportovní hry Firemních školek 06/2023

Opět po roce se sešly všechny děti z Firemních školek na sportovních hrách, které byly letos s tématem ZOO. Každé stanoviště mělo krátký příběh a týkalo se nějakého zvířete. Děti vozily na kolečku zeleninu, aby zvířata nakrmily, na chůdách si hrály na žirafy, pak na odrážedle předváděly útěk goril nebo s míčky trefovaly rozjančené opice (tentokrát paní učitelky). Stanovišť bylo hodně a letos nebyla jen o zapojení těla, ale i hlavy. Stanoviště s pexesem bylo zábavné a na chvilku všechny zklidnilo. Na konec ještě proběhl štafetový závod, v kterém každou školku zastupoval někdo z tříletých, čtyřletých, pětiletých, šestiletých a jedna paní učitelka na konec. V disciplínách zvítězili všichni, protože se všichni zúčastnili. Štafetový běh nám tentokrát vyhrál Daniel Fechka za celou školku. Byl to zase prima den a příští rok se opět těšíme 🙂

Sportovní hry Firemních školek 06-2023 | Zonerama.com zde najdete více fotek a video.