Čarodějnická školka 04/2023

Čarodějnická školka 04-2023 | Zonerama.com Zde ve fotogalerii najdete video z dopoledne a několik fotek.

Ráno se ve školce sešlo spoustu malých čarodějek a čarodějů a také 3 pořádné velké ježibaby 🙂

Tento den byla možnost si obnovit nebo zřídit letecký průkaz na koště. Někteří už ho měli z minulého roku, ale bohužel zrovna v den čarodějnické školky propadl a zkoušku bylo potřeba splnit znovu. Trénoval se let na koštěti rovně, slalom a pak závod ve dvojicích.

Potom, co si všichni vystáli frontu na kouzelném úřadě a vyzvedli si svůj letecký průkaz, byl čas na ČARODĚJNICKÉ BINGO, kde každý (jako kouzlem) vyhrál. Vítěz, tedy všichni, si odnesli bloček se samolepkami dle výběru.

Venkovní aktivita pro malé čaroděje a čarodějnice byla pěkné „patlamatla“. Podle návodu si mohl každý přesně-nepřesně namíchat barevný lektvar, kterým pak vymaloval nádobu na papíře a vymyslel svému lektvaru účinek. Většinou to bylo bolení břicha nebo přeměna v žábu.