Buďmě strážci pralesa-ZOO Praha

Minulý rok se podařilo všem firemním školkám ZOO za korunu – Firemní školky (firemniskolky.cz) nasbírat velké množství mobilních zařízení a za každé z nich šlo 10 Kč na dobrou věc.

Sběrem starých mobilních zařízení pomůžete gorilám a dalším ohroženým druhům. Za každý odevzdaný mobil totiž Zoo Praha obdrží 10 Kč od společnosti Remobil, z.s., která soutěž spolupořádá. Dalších 10 Kč za každé vybrané Mobilní zařízení poskytne společnost ASEKOL a.s. formou daru. Tyto peníze pak putují na sbírkové konto „Pomáháme jim přežít“ a je z nich podporována ochrana přírody přímo ve střední Africe, více zde.

Pomozte nám i letos. Ve školce bude od února sběrné místo starých mobilních zařízení, kam je můžete průběžně házet. Tentokrát máme čas jen do konce dubna 🙂