ZOO Praha-jsme strážci pralesa 10-2023

Minulý školní rok proběhl ve všech pobočkách řetězce Firemních školek s.r.o. sběr starých mobilních zařízení Staň se strážcem pralesa (zoopraha.cz) . Dohromady se vybral takový počet zařízení, že jsme mohli s 30ti dětmi vyrazit do Zoo Praha.

Ze školky Atomík jsme nakonec vyrazili s osmi dětmi už v 8 ráno. V 9 hodiny byl sraz s dětmi a učitelkami ze školek Včelka, Watík a Pobřežní. Dohromady bylo dětí, jako smetí a všechny se těšily na celý den v Zoo.

Každá skupina měla jiné tempo, ale všechny děti ušly svými malými nožkami velkou dálku. Děti z Atomíku zvládli od školky, přes Zoo a zase zpět ke školce 7,5km. Podívali jsme se na zvířata z Indonéské džungle,vydry, hrochy, žirafy, zebry, surikaty, pštrosy, slony, gorily, vlky, klokany, lachtany, tučňáky- PAUZA NA OBĚD- a pak na supy, plameňáky, domácí zvířata-kozy, prasata, slepice a ovečky, které děti i pohladily a nakrmily.

Pak už všem zůstaly síly jen na hřiště a cestu zpět 🙂
BYLO TO PRIMA !

víc fotek zde ZOO 10-23 | Zonerama.com