Sportovní hry FŠ 06/2022

9.6.2022 Proběhly tradiční sportovní hry Firemních školek. Na hřišti v areálu Squashpointu Háje se sešly všechny Firemní školky. A to Atomík, Watík, Primáček, Pobřežní, Pampeliška, Včelka, Pigi a Magnetka. Letošní účast dětí byla nejvyšší za posledních pár let. Počasí bylo prý předem objednané a opravdu krásně vyšlo 🙂 .

Sportovní hry byly zahájeny jako opravdová Olympiáda, a to přinesením vlajky firemních školek a olympijského ohně(pochodně).

Stanovišť bylo 10: kop míče do brány, chůze s vajíčkem na lžíci, slalom, hod na cíl, skok žabáků, sprint, kutálení gymballu, hod tenisákem, opičí dráha, skok v pytlích.

Každá školka obešla všechny stanoviště a jako 11. sportovní disciplína byl štafetový běh dětí vybraných z jednotlivých školek podle věku. 3leté, 4leté,5leté, předškoláci a také jedna z paní učitelek. Za školku Atomík získala cenu naše předškolačka Hanička.