Loučení s předškoláky-06/2022

Ve školním roce 2021/2022 jsme ve třídě u Atomíků připravovali na školní docházku dva předškoláky. Naši Haničku, která k nám do školky chodí 3. rokem a Illiu z Ukrajiny, který je tu s námi teprve pár měsíců, během kterých se toho ale naučil mnoho.
Je zvykem se s předškoláky na konci školního roku rozloučit a pasovat je z předškoláka na školáka. Oba naši pasovaní školáci dostali knížku s věnováním na památku a odznak s logem školky.

Přejeme budoucím školákům, aby měli z nástupu do školy radost. Aby byli stále kreativní a zvídavé bytosti, našli si nové kamarády a měli chápající, milou a trpělivou paní učitelku.
Rodičům přejeme pevné nervy s novým životním krokem a radost ze všeho, z čeho budou mít radost děti.