měsíc skřítka Podzimníčka

Date(s) - 01/11/2023 - 30/11/2023
Celý den

Kategorie ne Kategorie

Měsíc listopad bude celý věnovaný soutěži skřítka Podzimníčka.

Od 1.11. budou moct děti s malou pomocí rodičů vytvářet skřítky Podzimníčky, a to z čehokoliv co najdou v přírodě. Listy, podzimní plody, dřevo, kameny atd. Fantazii se meze nekladou.

Jak to bude:

1)skřítka doma vytvořte. Můžete vymyslet i jméno.

2) skřítka přineste do školky a předejte paní učitelce, která mu udělí číslo, podle kterého pak budou děti a rodiče hlasovat.

3)Paní učitelka skřítka s číslem vystaví do šatny, kde bude dělat parádu až do konce listopadu. Pak se skřítci přesunou na zahradu nebo si je budete moci odnést domů.

4)od 20.11. bude probíhat hlasování o nejhezčího/nejnápaditějšího/nejvíce dítětem vyrobeného=autentického skřítka.

5)Každé dítě i rodič bude mít k dispozici dva hlasovací žetony, na které napíše číslo skřítka a vhodí do sklenice. POZOR! Pro svého skřítka hlasovat nemůžete. Oceňte ostatní 🙂

6) 30.11. Proběhne vyhlášení. Nikdo však nepřijde zkrátka, protože se vždy všichni snaží 🙂 Vyhrát může sice jenom jeden, ale všichni účastníci budou odměněni.

TĚŠÍME SE NA KRÁSNÉ SKŘÍTKY